1. krog, Ponedeljek, 25.4.2016 ob 17.00 – Obrov
 1. skupina – igrišče 1, 2
Igr1: 1. Hrast I (Ravbar, Sosič) : Gradna GIK (Fatur V.,  Zadnik) 9 : 8  
Igr2: 4. Hrast II (Švara M., Švara V.) : Gradna (Gustinčič Z., Fatur) 0 : 6  
Igr2: Por.  Gradna GIK (Fatur V.,  Zadnik) : Hrast I (Švara M., Švara V.) 6 : 0  
Igr1: Zmag.  Hrast II (Ravbar,  Sosič)  : Gradna (Gustinčič Z., Fatur) 13 : 6  
Igr2: Rep.  Gradna (Gustinčič Z., Fatur) : Gradna GIK (Zadnik, Fatur V.) 8 : 11  
Napredujeta
1. (1) Hrast II (Ravbar,  Sosič)  
2. (2) Gradna GIK (Zadnik, Fatur V.)  
1. krog, Ponedeljek, 25.4.2016 ob 17.00 – Obrov
1. skupina – igrišče 3, 4
Igr3: 2. Pliskovica (Sosič I., Udrih) : Gradna (Gustinčič t., Gustinčič P.) 13 : 4)  
Igr4: 3. Jadran H.K. (Ujčič, Bernetič) : Gradna GIK (Hrvatin, Štefančič) 9 : 6  
Igr4: Por.  Gradna (Gustinčič t., Gustinčič P.) : Gradna GIK (Hrvatin, Štefančič) 0 : 13  
Igr3: Zmag.  Pliskovica (Sosič I., Udrih) : Jadran H.K. (Ujčič, Bernetič) 5 : 10  
Igr4: Rep.  Gradna GIK (Hrvatin, Štefančič) : Pliskovica (Sosič I., Udrih) 13 : 7  
Napredujeta
1. (3)  Jadran H.K. (Ujčič, Bernetič)  
2. (4)  Gradna GIK (Hrvatin, Štefančič)  
Finale, 27.4.2016 – Obrov
Polfinale
Igr2 Hrast I (Ravbar, Sosič) (1) : Gradna GIK (Hrvatin, Štefančič) (4) 12 : 6  
Igr4 Gradna GIK (Zadnik, Fatur V.) (2) : Jadran H.K. (Ujčič, Bernetič) (3) 7 : 12  
Za prvo mesto
Igr3  Hrast I (Ravbar, Sosič) : Jadran H.K. (Ujčič, Bernetič) 5 : 13  
Za tretje mesto
Igr1 Gradna GIK (Zadnik, Fatur V.) : Gradna GIK (Hrvatin, Štefančič) 10 : 4  
Končni vrstni red:
1. Jadran H.K. (Ujčič, Bernetič)  
2. Hrast I (Ravbar, Sosič)  
3. Gradna GIK (Zadnik, Fatur V.)  
4. Gradna GIK (Hrvatin, Štefančič)  

Za prvenstvo dvojk prijavljeni 4 novi pari:

Gradna 1 (Gustinčič Zdenko, Fatur Vili)

Gradna 2 (Gustinčič Primož, Tomaž)

Gradna GIK 1 (Štefančič, Hrvatin)

Gradna GIK 2 (Zadnik Jože, Fatur Ladi)

Letošnje štiri prijavljene dvojice se žreba neposredno pred tekmo.

Za eno dvojico lahko igrajo le trije igralci (ena menjava). Med samo igro ni menjave (en krog smeta odigrati le dva igralca), menjava se lahko vrši med krogi. Tekmovalci morajo na prvenstvih OBZ nastopati v športnih (klubskih) oblačilih: zgornji del – trenirka ali majica v barvah in oznako kluba spodnji del – trenirka ali kr. hlače Igralni čas: 1 h 15 minut Na kvalifikacije zahod napredujejo prvi trije uvrščeni.